دکوراسیون داخلی دفتر کار در منزل

طراحی اتاق کار

بخش عمده ای از دفتر کار در خانه شما به مدل چیدمان و رنگ بندی وابسته است. طرح و رنگ دیوارها ظاهر و احساس فضای کار را در منزل شما مشخص می‌کند‌، بنابراین مهم است که در مورد طراحی و تغییر دفتر کارتان در خانه خود فکر کنید.

امیدواریم نکاتی را که توصیه می‌کنیم دوست داشته باشید:

هنگام طراحی یک اتاق کار در خانه  ‌مهم است که بدانید چه چیزی را در اتاقتان قرار ‌می‌دهید و چه چیزهای باید در کجا قرار بگیرد. زیرا ممکن فضای دفتر کارتان در خانه جایی برای قرارهای کاری مهمتان باشد. ممکن است  این نگرانی را داشته باشید که به چگونه مبل و قفسه‌ای نیاز دارید؛ چه نوع میزی برای شما مناسب است، چه تعداد صندلی باید داشته باشید. اینها همه ملاحظات مهمی است. با این حال، بخش عمده دیگری از دفتر خانه شما طرح رنگی است که برای فضایتان انتخاب می‌کنید. رنگ اتاق ظاهر و احساس فضای شما را مشخص می‌کند؛

در زیر، ما به برخی از طرح‌های دکوراسیون و انتخاب رنگ دفتر کار در خانه برای برای شما نمونه‌های بسیار زیبایی را آورده‌ایم.

تک رنگ سفید در طرح‌های فضای دفتر خانه

اگر می ‌خواهید طراحی اتاق کار شما در خانه شما مدرن به نظر برسد، می‌توانید با یک تک رنگ سفید مانند این تصویر یک انتخاب عالی داشته باشید. طرح های رنگی تک رنگ سفید باعث ایجاد هوای آزاد می‌شوند و باعث می‌شوند در دفاتر کار در خانه به خوبی کار کنید. از آنجا که می‌خواهید در این فضا زمان زیادی را بگذرانید، آخرین چیزی که می‌خواهید این است که این فضا بعد از مدتی به شما احساس کسل کننده ندهد و از آنجا که رنگ سفید فضا را به صورت بصری دلباز می‌کند، برای دفاتر منزل کوچک گزینه بسیار مناسبی است. همچنین، رنگ سفید مشخصه‌ای دارد که مدرن بودن را اثبات می‌کند. اگر می‌خواهید فضای شیک و مرتب داشته باشد، تنها رنگ سفید است که می‌تواند انتخاب شما در طرح‌های دفتر کار در خانه باشد.

چوبی و کلاسیک

گزینه دیگر استفاده از چوب خالص و سایر رنگ‎های خنثی در طرح های دفتر کار در خانه است. در عکس زیر مشاهده می‌کنید که چوب چگونه تجملاتی به دفتر کار شما می‌بخشد. اگر می‌خواهید یکی از دکوراسیون‌های کلاسیک را به عنوان دفاتر منزل خود به شیک‌ترین حالت اجرا کنید، به کفپوش‌های چوبی، تابلوهای کلاسیک و مبلمان چرم فکر کنید.

عکس زیر همچنین نشان می‌دهد  چوب‌های غنی با سایر تناژهای خنثی در فرش و مبلمان ترکیب می‌شوند. مبلمان چوبی به خوبی با پرده‌های چوبی، وهمچنین یک فرش بزرگ سرتاسری در کف و صندلی طرح‌دار ست ‌می‌شوند. همچنین، دکورهای کوچک مانند لوستر فرفورژه جذابیت کلاسیک به محیط می‌دهد.

 طراحی اتاق کار با آبی و خنثی

ایده دیگر برای طرح های دکوراسیون دفتر کار در خانه، ترکیب توناژهای طوسی و سایه‌های آبی است. در عکس زیر می‌بینید که چگونه چنین کاری حس یک دفتر کار در خانه به صورت مدرن و بسیار پرجنب و جوش را منتقل می‌کند. کابینت‌های سیاه جذابیت مدرنی را در برابر دیوارها و سقفهای سفید ایجاد می‌کند.

رنگ‌های آبی با ایجاد روح به فضا کمک می‌کند. با این حال ، این یک آبی خاکستری نامحسوس است، بنابراین فضای را تحت الشعاع قرار نمی‌دهد. همچنین نشان می‌دهد که آبی با هر چیزی می‌تواند ست شود. در این تصویر، متوجه می‌شوید که چگونه رنگ آبی با فرش بافت دار و تکه  میز چوبی قدیمی در مرکز اتاق قرار می‌گیرد.

طراحی اتاق کار با روشن و رنگارنگ

اگر از رنگ زیادی در یک فضا لذت می‌برید، می‌توانید این کار را طوری انجام بدهید که اتاق کارتان شبیه اتاق خواب کودک نشود. در عکس زیر می‌بینید که چگونه رنگ‌های روشن با یک زمینه خنثی سفید ترکیب می‌شوند. رنگ‌های روشن از همه بیشتردیده می‌شوند، در حالی که رنگ سفید جذابیت مدرن را به وجود آورده است.

عکس زیرهمچنین نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید به روش‌های ساده رنگ را در یک دفترکار خانگی تلفیق کنید. شما به سادگی می‌توانید رنگ روشن را به بعضی از قفسه‌های خود اضافه کنید با وسایلی مانند قاب عکس، جعبه‌های رنگی، گلدان کاکتوس.

طراحی اتاق کار با قرمز پررنگ

شما رنگ را در کتابخانه‌های به سبک کلاسیک مشاهده می‌کنید، بنابراین می‌توانید فضاهایی را با رنگ تند ایجاد کنید که تمرکز را بیشتر کنند.  قرمز هم جسورانه و هم متمرکز است، بنابراین حس تعادل را به یک فضا می افزاید. در طرح‌های این چنینی در دفتر کار درمنزل بسیار جذابیت وجود دارد.

عکس زیر نشان می‌دهد که چیدمان با این سایه‌ها و رنگ‌ها در یک دفتر کار خانگی بسیار جذاب و آسان است. یک دیوار قرمز ساده  با سایه ‌های کمرنگ و پررنگ می‌تواند کل فضا را تعریف کند. ترکیب وسایل برنزی با این  سایه‌های سفید و سیاه از تکراری شدن فضا و همینطور ایجاد یک فضای کسل کننده جلوگیری می‌کند. یک فرش خوب هماهنگ با تنالیته‌ی رنگ دیوار، صندلی و پرده صورتی بدون اینکه از جذابیت رنگ دیوار کم کند به کامل شدن فضای کارتان کمک می‌کند.

طراحی اتاق کار

نکات بیشتر درباره دکوراسیون داخلی اتاق کار در مقاله‌های بعدی ما را  در سایت سی سی فیت دنبال کنید.