شلف دیواری

شلف دیواری متحرک یک وسیله عالی برای قرار دادن عکس ها, کتاب‌ها, دکورهای دوست داشتنی شما ب و بسیاری از وسایل هستند، قفسه های دیواری یک راه حل بسیار خوب در آپارتمان‌های کوچک امروزی هستند که می توانند به حداکثر رساندن فضای اتاق شما کمک زیادی کند.

قفسه‌های دیواری که در نمونه های جدیدشان هیچ نوع پیچ و یا نگهدارنده‌ای درآن قابل مشاهده نیست، وسیله بسیار کاربردی و مورد استفاده‌ ایست که دیوارهای شما را ساده و مدرن نشان می‌دهد.

شلف دیواری

در اینجا و در این مطلب پنج روش خلاقانه برای استفاده از شلف دیواری متحرک در خانه آورده شده است:

قرار دادن به عنوان ردیفی از کابینت‌ در آشپزخانه برای شلف دیواری روندی است که برای گذاشتن وسایل مورد نیاز آشپزخانه بسیار کاربرد دارد این کار آشپزخانه شما را به طرز عجیبی مدرن نشان می دهد. چرا وقتی می توانید روی شلف چوبی زیبا  تعدادی از وسایل آشپزخانه یتان را به  به نمایش بگذارید، بیشتر وسایل آشپزخانه را در کابینت پنهان کنید؟

شلف دیواری

با استفاده از یک شلف دیواری به عنوان سکو، اتاق نشیمن خود را به یک کانون مورد توجه تبدیل کنید  و می‌توانید شلف را بالای شومینه قرار دهید که دکوری منحصر به فرد برای منزلتان ایجاد کرده اید.

اگر در فضای زندگیتان جایی برای نگهداری کتاب و یا کتابخانه ندارید، یک شلف دیواری کم عمق به شما امکان می‌دهد کتاب‌های خود را به نمایش بگذارید که دارای نمای دیواری برجسته باشد! به علاوه، این یک روش عالی برای جذاب کردن بچه‌ها برای خواندن و توجه به کتاب است.

از طرف دیگر، چند قفسه دیواری را به صورت موازی در بالای مبل خود قرار دهید تا یک کتابخانه خطی ایجاد شود.

اگر  در منزلتان جایی برای میز کنسول ندارید، یک قفسه دیواری یک جایگزین عالی برای این کار است. یک قفسه دیواری را در ارتفاع بالاتر قرار دهید و یک قلاب به آن آویزان کنید. این مورد می‌تواند برای نزدیکی درب‌های ورودی گزینه خوبی باشد.

در یک اتاق خواب کوچک ، شلف دیواری این امکان را به شما می‌دهد که وسایلتان را به طور منظم روی آن قرار دهید. می‌توانید تلفن خود را شارژ کنید و کتاب خود را روی آن نگه دارید. در این تصویر از  برای فضای باریک بین گوشه دیوار و پنجره به خوبی استفاده شده است.

شلف دیواری